انواع پمپ آب خانگی

بوستر پمپ آب

بوستر پمپ آب به تعدادی پمپ آب که به صورت کاملا موازی در کنار هم قرار دارند گفته می‌شود که باعث کنترل هد و دبی می‌شوند. به گفته دیگر در ساختمان‌های بلند یا ساختمان‌هایی با تعداد شیرآلات زیاد که در آنها باید آبدهی با فشار ثابت وجود داشته باشد در بعضی از ساعات افت فشار وجود دارد این افت فشار گاهی در بعضی از مناطق هم دیده می‌شود در این موارد باید از مجموعه ای پمپ آب ( بوستر پمپ ) استفاده کرد تا این مشکل برطرف شود.

همچنین از بوستر پمپ آب برای تامین آب آتشنشانی، آبیاری فضای سبز و همچنین تامین آب در طبقات بالای ساختمان‌های بلند اداری و مسکونی نیز استفاده می‌شود. در بوستر پمپ ها یک پمپ آب به صورت عادی در مدار قرار می‌گیرد و در زمان‌های افت فشار پمپ های دیگر وارد مدار می‌شود. همچنین یک پمپ آب به صورت زاپاس در بوستر پمپ وجود دارد  که در زمان ایجاد مشکل برای پمپ اصلی دار مدار قرار گرفته و باعث می‌شود سیستم به صورت تمام وقت به فعالیت خود ادامه دهد.

اجزای بوستر پمپ:

الکتروپمپ ها
بدنه اصلی که به شاسی مادر هم معروف است
کلکتور مکشو کلکتور رانشتابلو کنترل و فرمان
تجهیزات برای کنترل فشار
بوستر پمپ ها را می توان از نظر کنترل روی فشار به دو دسته تقسیم کرد:

بوستر پمپ با دور ثابت
بوستر پمپ با دور متغیر
مزایای استفاده از بوستر

ثابت نگاه داشتن فشار
کاهش استهلاک در تمامی پمپ ها
کاهش فضای مورد نیاز
کاهش هزینه انرژی
افزایش طول عمر مفید الکتروپمپ
شرکت فولاد صنعت صانعی تامین کننده پمپ های مختلف می باشد. همچنین مشتریان محترم برای خرید و گرفتن مشاوره می توانند با بخش فروش شرکت فولاد صنعت صانعی تماس گرفته و درخواست های خود را به طرق مختلف ارائه نمایند، همکاران ما در بخش فروش شرکت فولاد صنعت صانعی در اولین فرصت به درخواست های مشتریان پاسخ خواهند داد.

خرید پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی در انواع پمپ آب بشقابی ، پمپ آب جتی ، پمپ آب محیطی و پمپ آب استخری از تولیدات برند های مطرح آنا (ANA) و نیوژن (NEWGEN) با بهترین متریال و صددرصد ساخل ایران

انواع پمپ آب خانگی

تولیدکنندگان طرف قرارداد ما